BRUNO @iambrunooooo
60 Posts
80k Followers
287 Following
Out Now “Zoti Tme Vrase”
60 Posts
80k Followers
287 Following
Out Now “Zoti Tme Vrase”
Jeta ime, bota ime !!!
5k 79
Urime Kosove
5k 34
Jo shume moti... #servile 🎱
3k 25
Out now “Zoti tme vrase” Link in bio !!!
5k 68
Kam kaq shume gjera per te shkruar per kete kenge por me mire preferoj te mos flas gjate... Mund te them vetem kaq qe kjo kenge eshte “JETA IME” Faleminderit pafund vllai im @iamflorimumajesi qe ke punuar me gjithe shpirt per kete kenge dhe te cilen ma besove mua. Faleminderit @imaginefilms per punen tuaj, dhe stafit per cdo gje. Faleminderit dhe ty @kejdi.jashari per gadishmerine tende dhe qe ishe pjese e ktij projekti. Dhe nje falenderim shume i vecante shkon per aktoren e madhe @kumrijehoxha ,faleminderit qe pranove te ishe pjese e klipit sepse me te vertete i ke shtuar vlere te madhe ketij projekti. Uroj me gjithe shpirt qe kjo kenge ashtu sic eshte pjese e imja te behet pjese e “Jetes Tuaj”. Ju dua, Bruno !!!
9k 291
Out now, #zotitmevrase Link in bio !!!
7k 56
🍷 Cheers, It’s coming !!!
10k 100