EdlirBegolli @edlirbegolli
0 Posts
0 Followers
0 Following
0 0
Urime shqiperi 28-Nentori🙏 Edhe pse na gjete mes lotesh dhe dhimbjesh,ti nuk je vetem...🇦🇱🇽🇰
0 0
Out now....My bro @stine_records @gbmczigzagrekords ft @alida_duka 🎶🎶🎶
0 0
OUT [email protected] ft @trimijetullahu 🎶🎶🎶 Flm me zemer te gjithe juve qe ishit pjes e ketij projekti🙏 @nikokomani @sagerimakeup @alandyofficial 🎶 @provideoalbania @sara_event 🍇 @onima.co
0 0
Super film dhe super [email protected]_kallaku @falco.the_movie_ Urime dhe suksese🙏
0 0
Tik tak....Fatima ft. Trimi -Amore! E premte ora 18:00... @fatimaymeri @trimijetullahu
0 0
📽🎬...soon🤔
0 0