Alba Hoxha @albahoxha1
291 Posts
374k Followers
556 Following
Professional Dancer Weather Forecast Presenter in Klan Tv Owner ๐Ÿ‘‰ @albahoxha_shop
291 Posts
374k Followers
556 Following
Professional Dancer Weather Forecast Presenter in Klan Tv Owner ๐Ÿ‘‰ @albahoxha_shop
...
22k 215
Have a nice week ๐Ÿ’ƒ @cigare.al
19k 207
Faleminderit Shkolla 9 vjecare "Hasan Prishtina" Jemi duke punuar per festen e Abetares me plot 40 femije , qe kane pasion kercimin . E kenaqur qe jam une e preferuara juaj dhe e lumtur qe ju kam ๐Ÿ™ #dance #working Photos by @taulanthaxhiasi
7k 68
Me โ˜”๏ธ me vete ๐ŸŒง
22k 209
Share your smile with the world. ...
17k 141
Bonjour ! M.U.A @venerebyami ๐Ÿ“ท @fatjonrepishti ๐Ÿ“น @eltondardha
22k 173
Da Da Da me rela @venerebyami
10k 208
Epo gjera qe ndodhin jane ๐Ÿ˜œ๐Ÿ˜‚ #backstage
10k 247